Eroğlu Mühendislik A.Ş.; 1985 yılında « Uzman Harita Mühendislik Mimarlık ve Şehircilik Planlama Bürosu » olarak faaliyete başlamış. 1987 yılında « Eroğlu Mühendislik İnşaat Otomotiv Enerji İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. » olarak iş hayatına daha etkin bir şekilde devam etmiştir.

       Ltd. Şti. olan şirketimiz 2016 yılında EROĞLU MÜHENDİSLİK YAPI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. olarak unvan değişikliği yaparak iş hayatına bazı yenilikler ilave ederek devam etmektedir.

      Temel insan ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile yeni yerleşim ve iş bölgeleri oluşturma, bu bölgelerin tüm alt ve üst yapısının projelendirilmesinden uygulamasına kadar olan safhaların en başında yer alan Harita ve Kadastro Mühendisliği alanında hizmet vermeye başlamış, Bu alanda İstanbul ve Türkiye’nin en prestijli projelerine imza atmış Ülkenin en saygın şirketleri arasına girmiştir. Müşterilerinin güvenini ve sektörüne de taşımıştır.

       32 yıllık bir geçmişi olan şirketimiz tecrübeli ve alanında uzman kadrosu, son teknoloji ürünleri ile donatılmış teknik altyapısı ile doğruluk ve dürüstlükten taviz vermeyen, hizmet verdiği kişi ve kurumların memnuniyetini esas alan bir anlayış ile ekonomik, zamanında ve doğru hizmet sunmayı kendisine her zaman şiar edinmiştir.

       Bugün Eroğlu Mühendislik;

  • HARİTA MÜHENDİSLİĞİ HİZMETLERİ,
  • İNŞAAT YAPIMI VE PROJE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ,
  • GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI VE PAZARLAMA HİZMETLERİ,
  • YALITIMLI HAFİF YAPI MALZEMELERİ: İnşaat sektöründe ISI ve SES yalıtım değerleri oldukca yüksek ve ağırlıkca çok hafif olan, perlit agregalı va köpük betondan mamul

          İÇ SIVA,  DIŞ SIVA,  ŞAP,   DIŞ CEPHE MACUNU,  BRİKET,  PANEL,  ASMOLEN        

gibi malzemelerin üretimi için tesisleşme yoluna gitmiş ve Kütahya'da kurduğu tesiste bunların üretilmesi ve piyasaya sunulmasına başlamıştır.